جدیدترین خبرها

در پایان مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی بانوان؛ گیلان قهرمان بزرگسالان و تهران قهرمان جوانان شدند

مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی آبهای آرام بانوان با برگزاری رقابت های فینال مسافت 200 متر به پایان رسید.

تاریخ خبر: 1397/09/20 | متن کامل

مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی آبهای آرام بانوان - دریاچه آزادی؛ دور مقدماتی و نیمه نهایی مسافت 200 متر برگزار شد

در ادامه مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی آبهای آرام بانوان، صبح امروز 20 آذرماه دور مقدماتی و نیمه نهایی مسافت 200 متر برگزار شد.

تاریخ خبر: 1397/09/20 | متن کامل

در ادامه مسابقات قهرمانی کشور آبهای آرام بانوان؛ مسابقات مسافت 500 متر برگزار شد

در ادامه رقابت های قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی آبهای آرام بانوان 4 مسابقه باقی مانده مسافت 200 متر برگزار شد.

تاریخ خبر: 1397/09/19 | متن کامل

با برگزاری رقابت های فینال 4 ماده در دریاچه آزادی؛ مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی آبهای آرام بانوان آغاز شد

مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی آبهای آرام بانوان با برگزاری رقابت های فینال 4 ماده صبح امروز 19 آبان ماه به میزبانی دریاچه آغاز شد.

تاریخ خبر: 1397/09/19 | متن کامل

با حضور نمایندگان 16 استان در دریاچه آزادی؛ مسابقات قهرمانی کشور و تست انتخابی تیم ملی آبهای آرام بانوان از فردا آغاز می شود

مسابقات قهرمانی کشور و تست انتخابی تیم ملی آبهای آرام بانوان به میزبانی دریاچه آزادی و با شرکت بیش از 100 قایقران از 16 استان از فردا 18 آذرماه برگزار می شود.

تاریخ خبر: 1397/09/18 | متن کامل

به میزبانی هیات قایقرانی استان قزوین؛ مسابقات کاپ آزاد کانوپولو پیشکسوتان با برتری تیم مازندران برگزار شد

مسابقات کاپ آزاد کانوپولو پیشکسوتان به میزبانی هیات قایقرانی استان قزوین و با برتری تیم مازندران روز گذشته 16 آذرماه برگزار شد.

تاریخ خبر: 1397/09/17 | متن کامل

احمد گواری سرپرست فدراسیون قایقرانی: کنترل دوپینگ با جدیت بیشتر در IOC دنبال می‌شود/ مجامع بین‌المللی فرصت مهمی برای گسترش و توسعه روابط در جهت پیشبرد اهداف است

سرپرست فدراسیون قایقرانی در خصوص حضور در کنگره فدراسیون جهانی کانوئینگ که به میزبانی بوداپست مجارستان برگزار شد، گفت: مباحث بسیار مهمی در کنگره ICF مطرح شد و بیشترین تأکید در همه رشته‌ها بحث کنترل دوپینگ بود که با جدیت بیشتری از سوی کمیته بین‌المللی المپیک دنبال خواهد شد.

تاریخ خبر: 1397/09/15 | متن کامل

مینا علی داد مربی قایقرانی استان سیستان و بلوچستان: برای اولین حضور تیم قایقرانی استان در مسابقات تلاش زیادی شد/ ظرفیت فعالیت بیشتر در استان وجود دارد

المپیاد استعدادهای برتر ورزشی قایقرانی اولین فرصت برای حضور قایقرانان استان سیستان و بلوچستان در مسابقات ملی قایقرانی بود. این تیم با 4 بانوی ورزشکار در رشته های اسلالوم و آبهای آرام برای نخستین بار در رقابت های قایقرانی شرکت کرده و اگرچه قایقرانان این استان موفق به کسب مدال نشدند اما تجربه ارزشمندی برای نونهالان سیستان و بلوچستان در رشته قایقرانی رقم خورد. مینا علی داد مربی اعزامی استان سیستان و بلوچستان به المپیاد قایقرانی از تلاش بسیار زیاد برای تشکیل تیم و و از میان برداشتن موانع متنوع برای فعالیت قایقرانی استان خبر داد و ابراز امیدواری کرد در آینده ای نزدیک سیستان و بلوچستان با نفرات بیشتر و درخشان تر در مسابقات قایقرانی ظاهر شود. مربی هیات قایقرانی استان سیستان و بلوچستان با اشاره به چالش هایی که برای مهیا کردن زیر ساخت مناسب، استعدادیابی و رشد و پرورش ورزشکاران نوجوان پشت سر گذاشته است گفت: پس تلاش های بسیار، موفق به اولین حضور ورزشکاران استان در مسابقات کشوری شدیم.

تاریخ خبر: 1397/09/14 | متن کامل
تاریخ خبر: 1397/09/11 | متن کامل

با قهرمانی استان لرستان؛ مسابقات قهرمانی کشور جوانان و المپیاد استعداد های برتر آقایان به پایان رسید

در ادامه مسابقات قهرمانی کشور جوانان و المپیاد استعداد های برتر آبهای آرام آقایان به میزبانی هیات قایقرانی استان بوشهر نفرات برتر مسافت 500 متر و 200 متر نیز مشخص شدند و با قهرمانی استان لرستان این مسابقات به پایان رسید.

تاریخ خبر: 1397/09/10 | متن کامل