صفحه اصلي|نقشه سايت
شنبه ٠٩ ارديبهشت ١٣٩٦اخبار
آخرين اخبار:
جستجو
آمار بازدید کنندگان
بازدیدکنندگان این صفحه: 1843474
بازدید کنندگان امروز: 1906
کل بازدیدکنندگان: 10607894
بازدیدکنندگان آنلاین: 29
زمان بارگزاری صفحه: 0/0938 ثانيه
ساعت

اتوماسیون اداری 

 
 
 
 
اخبار > دوره مربیگری کایت بردینگ در کیش در حال برگزاری است


  چاپ        ارسال به دوست

حامد صادقی کیا رئیس هیات قایقرانی جزیره کیش:

دوره مربیگری کایت بردینگ در کیش در حال برگزاری است

رئیس هیات قایقرانی جزیره کیش از برگزاری اولین دوره مربیگری کایت بردینگ با حضور رئیس انجمن جهانی این رشته در جزیره زیبای کیش خبر داد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، اولین دوره مربیگری درجه 3 رشته کایت بردینگ با حضور 10 شرکت کننده در مجموعه ورزش و تفریحات دریایی مارین دریا 19 فروردین ماه در جزیره کیش آغاز شده است.
رئیس هیات قایقرانی جزیره کیش در خصوص برگزاری این دوره مربیگری گفت: جزیره زیبای کیش با دارا بودن سواحل مناسب و باد کافی یکی از بهترین مناطق توسعه رشته کایت بردینگ در خاور میانه است.
حامد صادقی کیا تصریح کرد: در نظر داریم با همکاری انجمن کایت بردینگ فدراسیون قایقرانی و حمایت های انجمن جهانی کایت بردینگ، این رشته را هم در حوزه تفریحی و هم در حوزه قهرمانی در این جزیره گسترش دهیم.
وی ادامه داد: یکی از اقدامات لازم برای توسعه رشته ورزشی برگزاری دوره های آموزشی است و برای اولین بار دوره مربیگری درجه 3 کایت بردینگ در جزیره زیبای کیش در حال برگزاری است.
صادقی کیا دریافت گواهینامه های ملی و بین المللی را مزیت دوره مربیگری کایت بردینگ کیش دانست و بیان کرد: شرکت کنندگان این دوره علاوه بر دریافت گواهینامه مربیگری درجه 3 ملی، مدرک مربیگری درجه 1 انجمن جهانی کایت بردینگ را دریافت خواهند کرد.
دوره مربیگری کایت بردینگ تا 25 فروردین ماه در جزیره کیش ادامه خواهد داشت.


١٠:٠٨ - چهارشنبه ٢٣ فروردين ١٣٩٦    /    شماره : ٦٠٧٩    /    تعداد نمایش : ٩٩خروج