صفحه اصلي|نقشه سايت
دوشنبه ٠٧ خرداد ١٣٩٧اخبار
آخرين اخبار:
جستجو
آمار بازدید کنندگان
بازدیدکنندگان این صفحه: 1947327
بازدید کنندگان امروز: 512
کل بازدیدکنندگان: 11659202
بازدیدکنندگان آنلاین: 4
زمان بارگزاری صفحه: 0/0781 ثانيه
ساعت

اتوماسیون اداری 

 
 
 
 
اخبار > دوره مربیگری کایت بردینگ در کیش در حال برگزاری است


نسخه چاپي ارسال به دوست


دوره مربیگری کایت بردینگ در کیش در حال برگزاری است

رئیس هیات قایقرانی جزیره کیش از برگزاری اولین دوره مربیگری کایت بردینگ با حضور رئیس انجمن جهانی این رشته در جزیره زیبای کیش خبر داد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، اولین دوره مربیگری درجه 3 رشته کایت بردینگ با حضور 10 شرکت کننده در مجموعه ورزش و تفریحات دریایی مارین دریا 19 فروردین ماه در جزیره کیش آغاز شده است.
رئیس هیات قایقرانی جزیره کیش در خصوص برگزاری این دوره مربیگری گفت: جزیره زیبای کیش با دارا بودن سواحل مناسب و باد کافی یکی از بهترین مناطق توسعه رشته کایت بردینگ در خاور میانه است.
حامد صادقی کیا تصریح کرد: در نظر داریم با همکاری انجمن کایت بردینگ فدراسیون قایقرانی و حمایت های انجمن جهانی کایت بردینگ، این رشته را هم در حوزه تفریحی و هم در حوزه قهرمانی در این جزیره گسترش دهیم.
وی ادامه داد: یکی از اقدامات لازم برای توسعه رشته ورزشی برگزاری دوره های آموزشی است و برای اولین بار دوره مربیگری درجه 3 کایت بردینگ در جزیره زیبای کیش در حال برگزاری است.
صادقی کیا دریافت گواهینامه های ملی و بین المللی را مزیت دوره مربیگری کایت بردینگ کیش دانست و بیان کرد: شرکت کنندگان این دوره علاوه بر دریافت گواهینامه مربیگری درجه 3 ملی، مدرک مربیگری درجه 1 انجمن جهانی کایت بردینگ را دریافت خواهند کرد.
دوره مربیگری کایت بردینگ تا 25 فروردین ماه در جزیره کیش ادامه خواهد داشت.

 

 


١٠:٠٨ - چهارشنبه ٢٣ فروردين ١٣٩٦ عدد : ٦٠٧٩ تعداد نمایش : 397خروج