صفحه اصلي|نقشه سايت
پنج شنبه ٣١ خرداد ١٣٩٧اخبار
آخرين اخبار:
جستجو
آمار بازدید کنندگان
بازدیدکنندگان این صفحه: 1952329
بازدید کنندگان امروز: 1020
کل بازدیدکنندگان: 11690060
بازدیدکنندگان آنلاین: 8
زمان بارگزاری صفحه: 0/1240 ثانيه
ساعت

اتوماسیون اداری 

 
 
 
 
اخبار > چهارمین دوره مسابقات قایقرانی شهرستان دیلم برگزار شد


نسخه چاپي ارسال به دوست


چهارمین دوره مسابقات قایقرانی شهرستان دیلم برگزار شد

چهارمین دوره رقابت های قایقرانی شهرستان دیلم در رده های سنی در ساحل خلیج همیشگی فارس در بندر امام حسن(ع) برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، رقابت های قایقرانی شهرستان دیلم در رشته تورینگ در رده های سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان با حضور 35 قایقران به مناسبت سالروز ولادت امام رضا (ع) و دهه کرامت برگزار شد.
پس از برگزاری مسابقات نفرات برتر در بخش های مختلف مشخص شدند.
در ماده تورینگ 200 متر نونهالان سیددانیال حسینی، ابوالفضل لیراوی دیلمی و علی زارع اول تا سوم شدند.
در تورینگ 500 متر نوجوانان سیدحیدر بنی هاشمی، سیدامیرمهدی حسینی و محمدرضا لیراوی دیلمی مقام های اول تا سوم را بدست آوردند.
در تورینگ 500 متر جوانان نیز سیدرضا حسینی در جایگاه نخست ایستاد، سید روح اله حسینی دوم شد و سید یوسف حسینی مقام سوم را بدست آورد.
رئیس هیات قایقرانی شهرستان دیلم و بندرامام حسن(ع) در خصوص این رقابت ها گفت: با حمایت رئیس هیات قایقرانی استان بوشهر شاهد اتفاقات خوبی در حوزه ورزش های آبی خصوصا قایقرانی دیلم هستیم.
سیدحامد حسینی تاکید کرد: با توجه به ظرفیت بالای دیلم در قایقرانی، با عنایت بیشتر مسئولین شهرستان و حمایت هیات قایقرانی استان روزهای خوبی پیش روی جوانان مستعد دیلم خواهد بود.
وی تصریح کرد: جوانان بی ادعای دیلمی در منطقه ساحل خلیج همیشگی فارس می توانند نام ایران و پرچم مقدس کشورمان را با موفقیت های خود به اهتزاز درآوردند.
حسینی خاطرنشان کرد: ما در هیات دیلم همچون هیات استان همه توان خود را به کار گرفته ایم تا با حمایت مسئولین شهرستان، شرایط به نحوی فراهم شود که جوانان دیلم و بندرامام حسن(ع) به آنچه که لایقش هستند دست پیدا کنند.

 

 


١٢:٠٦ - سه شنبه ١٧ مرداد ١٣٩٦ عدد : ٦٢٣٠ تعداد نمایش : 218خروج