صفحه اصلي|نقشه سايت
پنج شنبه ٣١ خرداد ١٣٩٧اخبار
آخرين اخبار:
جستجو
آمار بازدید کنندگان
بازدیدکنندگان این صفحه: 1952321
بازدید کنندگان امروز: 1008
کل بازدیدکنندگان: 11690048
بازدیدکنندگان آنلاین: 6
زمان بارگزاری صفحه: 0/0938 ثانيه
ساعت

اتوماسیون اداری 

 
 
 
 
اخبار > مرزبانی ناجا صدرنشین شد


نسخه چاپي ارسال به دوست


مرزبانی ناجا صدرنشین شد

هفته دوم لیگ آبهای آرام آقایان با صدرنشینی باشگاه مرزبانی ناجا در دریاچه آزادی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، لیگ آبهای آرام آقایان با حضور باشگاه های ملوان نداجا، هیات نوشهر، پاس، هیات تبریز، هیات تهران، مرزبانی ناجا، مقاومت، قوا و پارس پلیمر برگزار می شود.
در هفته دوم این رقابت ها قایقرانان در 9 ماده به مصاف هم رفتند.
در کایاک یکنفره 1000 متر فرزین اسدی از ملوان، طاهر افشار از مرزبانی ناجا و جواد مومنی از مقاومت مقام های اول تا سوم را بدست آوردند.
در کانوی یکنفره 1000 متر کیا اسکندانی از مرزبانی ناجا اول، علی اجاقی از ملوان دوم و معراج محمدزاده از مقاومت سوم شدند.
در کایاک دونفره 1000 متر علی آقامیرزایی و احمدرضا طالبیان از ملوان مقام اول، پیمان قوی دل و امین بوداغی از مرزبانی ناجا مقام دوم و جواد مومنی و بابک دربان از مقاومت مقام سوم را بدست آوردند.
در کانوی دونفره 1000 متر کیا اسکندانی و دامون صادقی از مرزبانی ناجا اول شدند، هومن کریمی و علی اجاقی از ملوان در رده دوم قرار گرفتند و عباس بحری پور و مهدی بحری پور از هیات تبریز رده سوم را به خود اختصاص دادند.
در کایاک چهارنفره 1000 متر تیم مرزبانی ناجا با ترکیب طاهر افشار، پیمان قویدل، مجید جواهری و امین بوداغی رتبه نخست را بدست آوردند، تیم ملوان با ترکیب علی آقامیرزایی، محمدرضا صیاد، احمدرضا طالبیان و فرزین اسدی در رده دوم قرار گرفتند و تیم مقاومت با ترکیب پوریا شریفی، بابک دربان، تارخ طالبی و جواد مومنی جایگاه سوم را از آن خود کردند.
در کانوی یکنفره 200 متر عادل مجللی از مقاومت، کیا اسکندانی از مرزبانی ناجا و علی اجاقی از ملوان اول تا سوم شدند.
در کایاک یکنفره 200 متر پوریا شریفی از مقاومت مقام اول، پیمان قویدل از مرزبانی ناجا مقام دوم و علی آقامیرزایی از ملوان مقام سوم را بدست آوردند.
در کانوی دونفره 200 متر علی اجاقی و هومن کریمی از ملوان اول، کیا اسکندانی و دامون صادقی از مرزبانی ناجا دوم و مهدی بحری پور و بهراد صادقی از هیات تبریز سوم شدند.
در کایاک دونفره 200 متر مجید جواهری و امین بوداغی از مرزبانی ناجا، پوریا شریفی و بابک دربان از مقاومت و احمدرضا طالبیان و فرزین اسدی از ملوان اول تا سوم شدند.
در پایان هفته دوم رقابت های لیگ آبهای آرام آقایان مرزبانی ناجا با 157 امتیاز در صدر جدول ایستاد، ملوان نداجا با 156 امتیاز جایگاه دوم را از آن خود کرد و مقاومت با 123 امتیاز در رده سوم قرار گرفت.

 

 


١٤:١٣ - چهارشنبه ١٨ مرداد ١٣٩٦ عدد : ٦٢٣٤ تعداد نمایش : 419خروج