صفحه اصلي|نقشه سايت
پنج شنبه ٠٣ اسفند ١٣٩٦اخبار
آخرين اخبار:
جستجو
آمار بازدید کنندگان
بازدیدکنندگان این صفحه: 1927359
بازدید کنندگان امروز: 791
کل بازدیدکنندگان: 11518795
بازدیدکنندگان آنلاین: 4
زمان بارگزاری صفحه: 0/0938 ثانيه
ساعت

اتوماسیون اداری 

 
 
 
 
اخبار > لیگ آبهای آرام با تداوم صدرنشینی تایدواتر ادامه یافت


نسخه چاپي ارسال به دوست


لیگ آبهای آرام با تداوم صدرنشینی تایدواتر ادامه یافت

هفته دوم رقابت های لیگ آبهای آرام بانوان با تداوم صدرنشینی باشگاه تایدواتر برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، لیگ آبهای آرام بانوان با حضور باشگاه های مقاومت بسیج، جوانان قوا، تایدواتر، سنگ درویشی، ستارگان قوا، هیات تهران و قوا تهران برگزار می شود. در هفته دوم این مسابقات قایقرانان در 9 ماده کایاک و کانو به مصاف هم رفتند.
در کایاک یکنفره 500 متر هدیه کاظمی از تاید واتر، نگار علیمحمدی از مقاومت و پدیده پهلوان زاده از ستارگان قوا مقام های اول تا سوم را بدست آوردند.
در کانوی یکنفره 500 متر فاطمه کرمجانی از تاید واتر، پریسا محمدزاده از مقاومت و مریم شورگشتی از ستارگان قوا رده های اول تا سوم را از آن خود کردند.
در کایاک دونفره 500 متر هدیه کاظمی و آرزو حکیمی از تایدواتر اول، ساجده تبریزی و سما یاسمی از مقاومت دوم و راسپینا قویدل و نگار علیمحمدی از ستارگان قوا سوم شدند.
در کانوی دونفره 500 متر هیوا افضلی و فاطمه کرمجانی از تایدواتر مقام اول، پریسا محمدزاده و سارا درختی از مقاومت مقام دوم و فرانک چشمه و پرستو مهنما از ستارگان قوا مقام سوم را بدست آوردند.
در کایاک چهارنفره 500 متر تیم مقاومت با ترکیب ساجده تبریزی، سما یاسمی، الناز شفیعیان و سارا حسینی اول شدند، تیم تایدواتر با ترکیب کیانا کمال زاده، سارا کاظمی، هدیه کاظمی و آرزو حکیمی در رده دوم قرار گرفتند و تیم ستارگان قوا با ترکیب پدیده پهلوان زاده، راسپینا قویدل، نرجس کارگرپور و ساقی خاقانی جایگاه سوم را از آن خود کردند.
در کانوی یکنفره 200 متر هیوا افضلی از تایدواتر، پریسا محمدزاده از مقاومت و مریم شورگشتی از ستارگان قوا اول تا سوم شدند.
در کایاک یکنفره 200 متر آرزو حکیمی، الناز شفیعیان و شقایق غزاله مقام های اول تا سوم را بدست آوردند.
در کانوی دونفره 200 متر هیوا افضلی و فاطمه کرمجانی از تایدواتر اول، پریسا محمدزاده و سارا درختی از مقاومت دوم و فرانک چشمه و پرستو مهنما از ستارگان قوا سوم شدند.
در کایاک دونفره 200 متر ساجده تبریزی و سما یاسمی از مقاومت مقام اول، سارا کاظمی و کیانا کمال زاده از تایدواتر مقام دوم و راسپینا قویدل و نرجس کارگرپور از ستارگان قوا مقام سوم را بدست آوردند.
بر این اساس در پایان هفته دوم رقابت ها باشگاه تایدواتر با 136 امتیاز در صدر جدول ایستاد، مقاومت بسیج با 116 امتیاز جایگاه دوم را به خود اختصاص داد و ستارگان قوا با 84 امتیاز سوم شد.

 

 


١٣:٣٢ - پنج شنبه ١٩ مرداد ١٣٩٦ عدد : ٦٢٣٧ تعداد نمایش : 397خروج