صفحه اصلي|نقشه سايت
پنج شنبه ٣١ خرداد ١٣٩٧اخبار
آخرين اخبار:
جستجو
آمار بازدید کنندگان
بازدیدکنندگان این صفحه: 1952331
بازدید کنندگان امروز: 1080
کل بازدیدکنندگان: 11690120
بازدیدکنندگان آنلاین: 7
زمان بارگزاری صفحه: 0/0938 ثانيه
ساعت

اتوماسیون اداری 

 
 
 
 
اخبار > احمد گنجی به عنوان رئیس هیات قایقرانی کهکیلویه و بویراحمد انتخاب شد


نسخه چاپي ارسال به دوست


احمد گنجی به عنوان رئیس هیات قایقرانی کهکیلویه و بویراحمد انتخاب شد

رئیس فدراسیون قایقرانی با سفر به یاسوج علاوه بر حضور در مجمع انتخاباتی استان، پایگاه استعدادیابی بسیج را افتتاح و از نماد زیست محیطی هیات قایقرانی رونمایی کرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، مجمع اتخاباتی هیات قایقرانی کهکیلویه و بویراحمد برگزار شد و احمد گنجی با کسب حداکثر آراء برای مدت چهار سال دیگر ریاست هیات قایقرانی را بر عهده خواهد داشت.
رئیس هیات قایقرانی استان کهکیلویه و بویراحمد در این مجمع گفت: در حال حاضر در یاسوج، گچساران و دهدشت قایقرانی راه اندازی شده و در تلاشیم تا قایقرانی را در سطح استان گسترش دهیم.
احمد گنجی ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های هیات به برنامه های پیش رو اشاره کرد و اظهار داشت: راه اندازی کمپ قایقرانی در حاشیه رودخانه بشار یاسوج از برنامه های هیات است که با راه اندازی آن می توانیم همه رشته های قایقرانی را در استان فعال کنیم.
وی میزبانی مسابقات کشوری را از اهداف هیات قایقرانی بویراحمد دانست و تاکید کرد: این ظرفیت در استان وجود دارد و امیدواریم با حمایت فدراسیون و اداره کل ورزش و جوانان این اتفاق به زودی بیافتد.
رئیس فدراسیون قایقرانی نیز در این مجمع با تقدیر از زحمات هیات و تشکر از حمایت های مدیرکل ورزش و جوانان تصریح کرد: گنجی در اغلب رشته های آبی تخصص دارد و همیشه پای کار بوده و با تعامل و ارتباط مستر با فدراسیون قدم های خوبی در راستای توسعه قایقرانی در استان برداشته است.
غلامرضا امینی در خصوص فعالیت قایقرانی در سطح کشور بیان کرد: در گذشته تنها استان هایی که امکانات آبی فراوان داشتند در قایقرانی موفقیت بدست می آوردند اما امروز شاهدیم که اغلب قهرمان های ما از استان های غیر آبی هستند و تلاش و همت هیات های قایقرانی ما را به اینجا رسانده است.
وی با اشاره به پتانسیل موجود در استان کهکیلویه و بویراحمد اظهار داشت: انتظار داریم استعدادهای برتر قایقرانی شناسایی و آموزش داده شوند. رودخانه بشار ظرفیت بسیار مناسبی برای یاسوج فراهم کرده و امیدوارم از ظرفیت به نحو مطلوب به سود قایقرانی استان بهره برداری شود.
امینی در پایان خاطرنشان کرد: اگر زمینه فعالیت در رودخانه بشار فراهم شود، فدراسیون با تجهیز آن پایگاه مناسبی برای فعالیت قایقرانی استان ایجاد خواهد کرد و امیدوار هستیم با این اتفاق از پتانسیل بالای جوانان کهکیلویه و بویراحمد استفاده شود.
در ادامه سفر رئیس فدراسیون قایقرانی از نماد زیست محیطی هیات قایقرانی کهکیلویه و بویراحمد رونمایی شد و پایگاه استعدادیابی بسیج استان در پارک ساحلی یاسوج افتتاح گردید.
با رونمایی از نماد زیست محیطی هیات، گروه هایی از ورزشکاران قایقرانی برای پاکسازی رودخانه های استان اقدام خواهند کرد. این اقدام به منظور حفاظت محیط زیست انجام شده و مسئولین هیات امیدوارند الگویی برای دیگر هیات ها و اقشار مختلف مردم باشد.
افتتاح پایگاه استعدادیابی قایقرانی بسیج دیگر برنامه رئیس فدارسیون در یاسوج بود. این پایگاه در پارک ساحلی یاسوج قرار دارد و شرایطی فراهم می کند تا قایقرانی استان از ظرفیت رودخانه به بهترین نحو استفاده کنند.

 

 


١٠:٢٩ - سه شنبه ٢٤ مرداد ١٣٩٦ عدد : ٦٢٤٦ تعداد نمایش : 129خروج