جدیدترین خبرهانسخه چاپي ارسال به دوست


تعداد مدال های ایران به 8 مدال رسید


مسابقات روئینگ قهرمانی آسیا با کسب 5 طلا، 2 نقره و 1 برنز برای پاروزنان کشورمان در پاتایا تایلند به پایان رسید. 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، مسابقات روئینگ قهرمانی آسیا امروز در پاتایا تایلند دنبال شد و نمایندگان ایران در 4 ماده چهارنفره به مصاف حریفان رفتند و موفق به کسب 2 مدال طلا و 1 مدال نقره شدند.
در اولین رقابت تیم روئینگ چهارنفره تک پاروی سنگین وزن بانوان با ترکیب مریم کرمی، رویا عباسی، فرحناز عشقی و الیکا افشاری به مصاف رقبایی از هند، اندونزی، چین، چین تایپه و ویتنام رفتند و با زمان 6:43.77 دقیقه و با اختلاف 60 صدم ثانیه از کسب مدال بازماندند. در این رقابت نمایندگان اندونزی، چین و ویتنام روی سکو رفتند.
 چهارمین طلای روئینگ ایران در مسابقات قهرمانی آسیا توسط تیم روئینگ چهارنفره مردان بدست آمد. تیم روئینگ چهارنفره جفت پاروی سنگین وزن مردان با ترکیب سیاوش سعیدی، سیدمسعود محمدی، سیدمجتبی شجاعی و بهمن نصیری در رقابت فینال به مصاف حریفانی از قزاقستان، ازبکستان، اندونزی، تایلند و چین رفتند و با زمان 5:46.14 دقیقه بر قله آسیا ایستادند و صاحب مدال طلا شدند. در این رقابت نمایندگان اندونزی و تایلند دوم و سوم شدند.️
تیم روئینگ چهارنفره جفت پاروی سنگین وزن بانوان نازنین رحمانی، مهسا جاور، پریسا احمدی و مریم امیدی پارسا در رقابت فینال با حریفانی مالزی، چین تایپه، قزاقستان، تایلند و چین رو به رو شدند و در نهایت 6:20.07 دقیقه بر سکوی نخست ایستادند و موفق به کسب مدال طلا شدند. در این رقابت تیم های قزاقستان و تایلند دوم و سوم شدند.
تیم چهارنفره تک پاروی سبک وزن بانوان موفق به کسب مدال نقره شد. این تیم با ترکیب حمیرا برزگر، فرشته رومی، شکیبا وقوفی و مریم امیدی پارسا در رقابت فینال با زمان 6:53.49 دقیقه موفق به کسب مدال نقره شدند. در این ماده چین طلا و تایلند نقره بدست آوردند.
بر این اساس تیم ایران با کسب 8 مدال ارزشمند به کار خود در مسابقات روئینگ قهرمانی آسیا در تایلند پایان داد.

 

 

 


١٠:٤٤ - جمعه ١٧ شهريور ١٣٩٦ عدد : ٦٢٨٦ تعداد نمایش : 813خروج