جدیدترین خبرهانسخه چاپي ارسال به دوست


صعود هر چهار تیم ایران به فینال / گل طلایی عاطفه دار بانوان را راهی فینال کرد

دور نیمه نهایی رقابت های کانوپولو قهرمانی آسیا برگزار شد و ملی پوشان ایران در هر 4 بخش بانوان و آقایان در رده های سنی بزرگسالان و جوانان به فینال راه یافتند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، مسابقات کانوپولو قهرمانی آسیا صبح امروز 21 آبان ماه در مالزی ادامه پیدا کرد.
در مرحله نيمه نهايي مسابقات كانوپولوي قهرماني آسيا صبح امروز تيم ملي مردان بزرگسال ايران به مصاف سنگاپور رفت. نيمه اول اين ديدار با وجود بازي پاياپاي با نتيجه ٢ بر يك به سود ايران به پايان رسيد. در نيمه دوم ملي پوشان كشورمان با ارائه بازي بهتر ٧ بر ٣ پيروز و راهي فینال شد.
در رده سني زير ٢١ سال پسران، ايران مقابل مالزي ميزبان اين دوره از مسابقات قرار گرفت. نيمه اول اين ديدار با تساوي ٢ بر ٢ به پايان رسيد.
در پايان پسران ايراني با نتيجه ٨ بر ٥ به برتري رسيدند و به فينال صعود كردند.
تيم ملي بانوان بزرگسال نيز در اين مرحله مقابل سنگاپور قرار گرفت. ملي پوشان ايراني نيمه اول را با نتيجه يك بر صفر واگذار كردند اما در نيمه دوم ايران بازي را به تساوي كشيد تا فيناليست با گل طلايي مشخص شود. مهلا عاطفه دار با گل طلايي باعث برتري 2 بر 1 و صعود ايران به فينال شد.
در رده سني جوانان هم ملي پوشان دختر كشورمان مقابل سنگاپور قرار گرفتند. تيم ملي ايران با برتري ٦ بر 1 به فينال صعود كرد.
ملي پوشان دختران جوان، پسران جوان در فينال با چين تايپه رقابت مي كنند. در بخش بزرگسالان مردان با ژاپن رو به رو مي شوند و در بخش بانوان ملي پوشان مقابل چين تايپه به آب مي زنند.
رقابت های فینال تا ساعاتی دیگر در مالزی برگزار می شود.

 

 


٠٨:٣٤ - يکشنبه ٢١ آبان ١٣٩٦ عدد : ٦٣٧٢ تعداد نمایش : 246خروج