صفحه اصلي|نقشه سايت
جمعه ٢٩ دی ١٣٩٦اخبار
آخرين اخبار:
جستجو
آمار بازدید کنندگان
بازدیدکنندگان این صفحه: 1919527
بازدید کنندگان امروز: 422
کل بازدیدکنندگان: 11431587
بازدیدکنندگان آنلاین: 3
زمان بارگزاری صفحه: 0/1406 ثانيه
ساعت

اتوماسیون اداری 

 
 
 
 
اخبار > امینی: قرارداد با مربی روئینگ، برپایی اردوی مشترک و خرید قایق دستاوردهای سفر چین است


نسخه چاپي ارسال به دوست


امینی: قرارداد با مربی روئینگ، برپایی اردوی مشترک و خرید قایق دستاوردهای سفر چین است

رئیس فدراسیون قایقرانی پس از بازگشت از سفر چین، قرارداد با مربی تیم ملی روئینگ، خرید قایق های روئینگ و توافق برای برپایی اردوی مشترک با فدراسیون چین را دستاوردهای این سفر عنوان کرد.
غلامرضا امینی درخصوص برنامه سفر چین اظهار داشت: در این سفر به همراه دنیامالی عضو هیات رئیسه جلسه ای با مسئولان فدراسیون چین داشتیم. در این جلسه توافقاتی در خصوص برپایی اردوهای مشترک در این کشور با توجه به شرایط کمپ های چین در رشته روئینگ داشتیم.
وی در خصوص توافق با مربی چینی روئینگ بیان کرد: لیو چیون مربی موفق چینی پیش از این با فدراسیون همکاری داشته و نتایج خوبی هم گرفته است. با توجه به این مسئله مذاکراتی با او داشتیم و توافقات انجام شد. لیو هدایت تیم روئینگ مردان ما را با همکاری طاهر کبوتری بر عهده خواهد گرفت. ما هم هرچه زودتر کارهای اداری را انجام می دهیم تا او به جمع ما اضافه شود. گمان می کنم از اوایل اسفندماه لیو کار خود را در ایران آغاز کند.
بازدید از کمپ کنفدراسیون روئینگ آسیا دیگر برنامه مسئولین فدراسیون در این سفر بود که رئیس فدراسیون در این خصوص تشریح کرد: در این سفر به کمپ دختران ملی پوش سر زدیم و از وضعیت آن ها مطلع شدیم. این کمپ با هدایت کنفدراسیون روئینگ آسیا، تحت نظر مربی کانادایی انجام می شود.
وی افزود: خوشبختانه بچه های ما شرایط خوبی دارند و تمرینات مناسبی در این کمپ انجام می دهند.
رئیس فدراسیون قایقرانی خرید قایق های روئینگ را دیگر دستاورد سفر به چین دانست و تاکید کرد: امیدوار هستیم قایق ها پیش از تعطیلات عید به ما برسد و در اختیار ورزشکاران قرار گیرد.
امینی با موفق خواندن سفر چین تصریح کرد: خوشبختانه مطابق برنامه ای که داشتیم کارها پیش رفت و خوشحالم که دستاوردهای خوبی در این سفر داشتیم. امیدوار هستم این دستاوردها در آینده نزدیک، خصوصا بازیهای آسیایی موجبات موفقیت تیم های قایقرانی ایران را فراهم کند.

 

 


١٣:٠٢ - يکشنبه ١٧ دی ١٣٩٦ عدد : ٦٤٤٧ تعداد نمایش : 64خروج