جدیدترین خبرهانسخه چاپي ارسال به دوست


نفرات برتر کایاک و کانو 500 متر مشخص شدند

در پایان روز اول مسابقات قهرمانی کشور آبهای آرام نوجوانان مسابقات کایاک و کانو 500 متر برگزار شد و نفرات برتر مشخص شدند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، مسابقات قهرمانی کشور آبهای آرام مردان رده سنی نوجوانان با حضور 11 تیم از استان های تهران، زنجان، اصفهان، هرمزگان، همدان، مازندران، کردستان، گیلان، لرستان و بوشهر با حمایت سازمان منطقه ویژه انرژی پارس و همکاری هیات قایقرانی استان بوشهر و شهرستان عسلویه از روز گذشته در اسکله تجاری نخل تقی عسلویه آغاز شد.
در روز نخست رقابت ها قایقرانان در دور مقدماتی، نیمه نهایی و فینال کایاک یکنفره 500 متر، کانوی یکنفره 500 متر و کایاک دونفره 500 متر رقابت کردند و نفرات برتر مشخص شدند.
بر این اساس در کانوی یکنفره 500 متر ستار حبیب الله پور از مازندران، محمد عباسی از گیلان و شایان حسینی از بوشهر الف در رده های برتر قرار گرفتند.
در کایاک یکنفره 500 متر ایلیا نادرنژاد از گیلان اول شد، کیان محمودزاده از تهران در رده دوم قرار گرفت و مهدی احمدی از زنجان جایگاه سوم را از آن خود کرد.
در کایاک دونفره 500 متر بردیا پارسا و کیان محمودزاده از تهران مقام اول، یزدان زراعت کار و ماهان علیزاده از گیلان مقام دوم و کامیار سیفی و محمدصالح محمدی از همدان مقام سوم را بدست آوردند.
این رقابت ها پیش از ظهر امروز 17 اسفندماه با برگزاری مسابقات کیندربوت 500 متر، کایاک 2000 متر و کانوی 2000 متر به پایان خواهد رسید.

 

 


٠٩:٥٧ - پنج شنبه ١٧ اسفند ١٣٩٦ عدد : ٦٥١٨ تعداد نمایش : 263خروج