جدیدترین خبرها



نسخه چاپي ارسال به دوست


سال ٩٧ سال پرکاری برای فدراسیون قایقرانی است

نائب رئیس فدراسیون قایقرانی ضمن تبریک سال نو ملت ایران، جامعه ورزش و خانواده قایقرانی اظهار امیدواری کرد سال ٩٧ همچون سال ٩۶ سال موفقی برای فدراسیون قایقرانی باشد.
خسرو ابراهیمی با تاکید بر اهمیت مسابقات قایقرانی در سال جدید خصوصا بازیهای آسیایی، گفت: امیدواریم تلاش قایقرانی طی چند سال گذشته با موفقیت در بازیهای آسیایی به ثمر بنشیند.
وی ادامه داد: در سال ٩۶ اتفاقات خوبی در قایقرانی رخ داد و فدراسیون تحت مدیریت رئیس و حمایت اعضای هیات رئیسه سال موفقی را پشت سر گذاشت.
ابراهیمی تصریح کرد: در سال ٩۶ قایقرانی علاوه بر کسب یک سهمیه روئینگ در المپیک جوانان، مدال‌های رنگارنگی در مسابقات قهرمانی جهان و آسیا در رشته های آبهای آرام، روئینگ و کانوپولو کسب کردند.
وی افزود: قایقرانی به عنوان یک رشته پایه و پرمدال در سال ۹۶ در راستای سیاست های کلان وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک پیشرفت و در سال ۹۷ نیز این مسیر را ادامه خواهد داد.
ابراهیمی در خصوص برنامه‌های سال ۹۷ فدراسیون قایقرانی خاطرنشان کرد: رشته های آبهای آرام، رویینگ و اسلالوم در بازی‌های آسیایی شرکت می‌کنند و کانوپولو نیز رویداد مهم مسابقات قهرمانی جهان را پیش رو دارد. البته احتمال حضور کانوپولو در بازی های آسیایی نیز کم نیست.
وی تاکید کرد: امیدواریم در سال ۹۷ با تلاش مربیان و قایقرانان و حمایت رئیس و اعضای هیات رئیسه فدراسیون قایقرانی سال پربار و همراه با موفقیتی را سپری کنیم.
ابراهیمی در پایان عنوان کرد: تلاش می‌کنیم با برنامه‌ریزی صحیح و با استفاه از دانش روز و با ایجاد انگیزه بین مسئولین، مدیران، مربیان و ورزشکاران و به روز آمدی دانش مربیان و ورزشکاران و پرهیز از فعالیت‌های گلخانه‌ای، همدلی و همکاری روسای هیات‌های قایقرانی در سطح کشور، تمرینات و اردو‌های مستمر و بدون توقف در مسیر هر چه بیشتر آماده شدن ورزشکاران عزیز در مصاف با رقبا آسیایی و جهانی ارتقای سطح قایقرانی کشور عزیزمان در این دوره از بازیهای آسیایی جاکارتا و نهایتا اهتزاز پرچم پرافتخار میهن عزیزمان را شاهد باشیم.

 

 


١٨:٤٤ - يکشنبه ٥ فروردين ١٣٩٧ عدد : ٦٥٢٦ تعداد نمایش : 217



خروج