صفحه اصلي|نقشه سايت
چهارشنبه ٠٢ خرداد ١٣٩٧اخبار
آخرين اخبار:
جستجو
آمار بازدید کنندگان
بازدیدکنندگان این صفحه: 519511
بازدید کنندگان امروز: 634
کل بازدیدکنندگان: 11653678
بازدیدکنندگان آنلاین: 3
زمان بارگزاری صفحه: 0/0781 ثانيه
ساعت

اتوماسیون اداری 

 
 
 
 
اخبار > باشگاه تاید واتر در صدر جدول قرار گرفت


نسخه چاپي ارسال به دوست


باشگاه تاید واتر در صدر جدول قرار گرفت

هفته اول لیگ آبهای آرام بانوان با حضور 9 باشگاه و صدرنشینی باشگاه تاید واتر امروز در دریاچه آزادی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، چهارمین دوره لیگ آبهای آرام بانوان از امروز 2 دی ماه با برگزاری رقابت های هفته اول در دریاچه آزادی آغاز شد. 9 باشگاه مقاومت، سامان امنیت پرداز، ستارگان قوا، نگین سبز خاورمیانه، امید قوا، تجهیزات قایقرانی سپاهان، قوا، تاید واتر و مدیریت توسعه هوشمند برهان مبین در این رقابت ها حضور دارند.
مسابقات در 9 ماده برگزار می شود و قایقرانان در هفته اول به رقابت پرداختند.
در کایاک یکنفره 500 متر هدیه کاظمی از تاید واتر، مائده طهماسبی از مقاومت و نگار علیمحمدی از هوشمند برهان مبین اول تا سوم شدند.
در کانوی یکنفره 500 متر معصومه داناپور از تاید واتر، پریسا محمدزاده از هوشمند برهان مبین و هیوا افضلی از مقاومت مقام های اول تا سوم را بدست آوردند.
در کایاک دونفره 500 متر آرزو حکیمی و هدیه کاظمی از تاید واتر اول، مونا ابراهیمی و ساجده تبریزی از هوشمند برهان مبین دوم و سما یاسمی و الناز شفیعیان از سامان امنیت پرداز سوم شدند.
در کانوی دونفره 500 متر نادیا تالانک و هیوا افضلی از مقاومت مقام اول، مهسا کهنسال و معصومه داناپور از تاید واتر مقام دوم و پریسا محمدزاده و مریم شورگشتی از هوشمند برهان مبین مقام سوم را بدست آوردند.
در کانوی چهارنفره 500 متر تیم تاید واتر با ترکیب گلناز شفیعیان، سارا کاظمی، هدیه کاظمی و آرزو حکیمی اول شدند، تیم هوشمند برهان مبین با ترکیب مونا ابراهیمی، نگار علیمحمدی، ساجده تبریزی و صدف مقدم در رده دوم قرار گرفتند و تیم سامان امنیت پرداز با ترکیب سما یاسمی، مائده شورگشتی، سارا حسینی و الناز شفیعیان جایگاه سوم را به خود اختصاص دادند.
در کانوی یکنفره 200 متر هیوا افضلی از مقاومت اول، مهسا کهنسال از تاید واتر دوم و زیبا سماک حرفه از سامان امنیت پرداز سوم شدند.
در کایاک یکنفره 200 متر آرزو حکیمی از تاید واتر، مونا ابراهیمی از سامان امنیت پرداز و مائده طهماسبی از مقاومت مقام های اول تا سوم را بدست آوردند.
در کانوی دونفره 200 متر نادیا تالانک و هیوا افضلی از مقاومت، معصومه داناپور و مهسا کهنسال از تاید واتر و پریسا محمدزاده و مریم شورگشتی از هوشمند برهان مبین رده های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.
در کایاک دونفره 200 متر آرزو حکیمی و هدیه کاظمی از تاید واتر رده نخست را بدست آوردند، مونا ابراهیمی و نگار علیمحمدی از هوشمند برهان مبین دوم شدند و الناز شفیعیان و سما یاسمی از سامان امنیت پرداز مقام سوم را از آن خود کردند.
بر این اساس در پایان هفته نخست لیگ آبهای آرام بانوان باشگاه تاید واتر با 84 امتیاز در صدر جدول جای گرفت، باشگاه مقاومت با 69 امتیاز دوم شد و باشگاه هوشمند برهان مبین با 61 امتیاز در رده سوم جدول قرار گرفت.

 

 


١٦:٠٠ - پنج شنبه ٢ دی ١٣٩٥ عدد : ٥٩٤٠ تعداد نمایش : 463خروج