صفحه اصلي|نقشه سايت
دوشنبه ٠٥ تير ١٣٩٦اخبار
آخرين اخبار:
جستجو
آمار بازدید کنندگان
بازدیدکنندگان این صفحه: 441171
بازدید کنندگان امروز: 2472
کل بازدیدکنندگان: 10743162
بازدیدکنندگان آنلاین: 23
زمان بارگزاری صفحه: 0/0781 ثانيه
ساعت

اتوماسیون اداری 

 
 
 
 
اخبار > اردوهای مستمر راز نتیجه گیری در بازی های آسیایی خواهد بود


  چاپ        ارسال به دوست

سونیا نوری زاد سرمربی تیم ملی آبهای آرام بانوان بزرگسالان:

اردوهای مستمر راز نتیجه گیری در بازی های آسیایی خواهد بود

سرمربی تیم ملی آبهای آرام بانوان بزرگسالان در خصوص آخرین مرحله اردوی ملی پوشان اظهار داشت: پس از برگزاری قهرمانی کشور، نفرات مدال آور از استان های مختلف بودند را به اردوی آماده سازی 10 روزه در دریاچه آزادی دعوت کردیم و پس از انجام تمرینات استقامتی قایقرانی و بدنسازی در پایان اردو، تست رکوردگیری انجام شد و با کم شدن تعدادی از این نفرات، ورزشکاران منتخب برای اردو بعد مشخص شدند.
سونیا نوری زاد در رابطه با سطح قهرمانی کشور بیان کرد: مسابقه قهرمانی کشور امسال هم مثل همیشه بالاترین سطح حال حاضر قایقرانی کشور بود و استان های مختلف با سطوح مختلف در این رقابت ها شرکت کردند که بعضی از آنها نیاز به فعالیت بیشتری دارند که به ورزشکاران و استان های برتر نزدیک شوند.
وی در مورد برگزاری اردوی بعدی تیم ملی آبهای آرام بانوان در بخش بزرگسال گفت: اقداماتی در خصوص برگزاری اردو در دزفول انجام دادیم اما به دلیل شروع امتحانات ترم ورزشکاران تاریخ دقیق آن مشخص نیست.
نوری زاد بازیهای آسیایی جاکارتا را هدف اصلی تیم خود دانست و تصریح کرد: برای حضور قدرتمند در بازی های آسیایی ورزشکاران را در مسابقات قهرمانی آسیا شرکت خواهیم داد که علاوه بر کسب تجربه بتوانند حریفان خود را ارزیابی کنند.
سرمربی تیم ملی آبهای آرام بانوان بزرگسالان در پایان با اشاره به انگیزه خوب ورزشکاران آینده را روشن دید و تشریح کرد: علاوه بر برنامه ریزی تمرینات و اجرای درست آن توسط قایقرانان، برگزاری اردوهای مستمر نیز یکی از نکات مهم برای پیشرفت ورزشکاران در این رشته و کسب نتیجه خوب می باشد.


١٣:٥١ - يکشنبه ٥ دی ١٣٩٥    /    شماره : ٥٩٤٤    /    تعداد نمایش : ٢٣٢خروج