صفحه اصلي|نقشه سايت
چهارشنبه ٠٢ خرداد ١٣٩٧اخبار
آخرين اخبار:
جستجو
آمار بازدید کنندگان
بازدیدکنندگان این صفحه: 519515
بازدید کنندگان امروز: 640
کل بازدیدکنندگان: 11653684
بازدیدکنندگان آنلاین: 5
زمان بارگزاری صفحه: 0/0781 ثانيه
ساعت

اتوماسیون اداری 

 
 
 
 
اخبار > مسئولان قایقرانی بوشهر با تمام توان برای رفاه قایقرانان تلاش می کنند


نسخه چاپي ارسال به دوست


مسئولان قایقرانی بوشهر با تمام توان برای رفاه قایقرانان تلاش می کنند

الیاس اقلیمی از شرایط اردوی بوشهر ابراز رضایت کرد و گفت: مسئولان قایقرانی بوشهر با تمام توان برای رفاه قایقران‌ها تلاش کردند.
سرمربی تیم ملی قایقرانی کانوکانادایی درباره تمرینات ملی‌پوشان در بوشهر اظهار کرد: مرحله جدید اردوی تمرینی ملی‌پوشان در بوشهر برگزار شد و واقعا فکر نمی‌کردم اردویی به این خوبی داشته باشیم. آب و هوا عالی است و یک پیست مناسب با مسافت ۵ کیلومتر در اختیار داریم که از آن راضی هستیم. ملی‌پوشان فصل بدنسازی را به خوبی پشت سر گذاشتند و اکنون نیز در فصل پاروزدن طولانی هستند که این اردو شرایط مطلوبی در اختیارشان گذاشت و کاملا از وضعیتشان راضی هستم.
اقلیمی در پاسخ به این سوال که امکانات بوشهر برای ملی‌پوشان مناسب است؟ تصریح کرد: بله واقعا هیات قایقرانی استان تلاش زیادی کرد تا ملی‌پوشان بهترین امکانات را داشته باشند. از نظر تغذیه واقعا خوب کار کردند و ملی‌پوشان بهترین غذاها را دارند. اسکان خوبی در اختیار پاروزنان است و هرآنچه که نیاز دارند مهیا شده‌است. فدراسیون هم برای تقدیر از استان قایق‌هایی در اختیار بوشهر قرار داده که اکنون ملی‌پوشان با آنها تمرین می‌کنند و سپس در اختیار هیات قرار می‌گیرد تا استفاده کنند.
او با ابراز رضایت کامل از اردوی بوشهر تصریح کرد: همانطور که گفتم فکر نمی‌کردم آنقدر اردوی خوبی داشته باشیم. همه چیز مهیا است و ملی‌پوشان نیز به خوبی تمرین می‌کنند. این مرحله از اردو تا بیست دی ادامه دارد اما تقاضای تمدید اردو را داده‌ایم تا بچه‌ها همین‌ جا به پارو زدن ادامه بدهند. اگر تمرین تمدید نشود دوباره باید در سرمای تهران به آب بزنیم که برای تیم خوب نیست.
سرمربی تیم ملی کانو کانادایی ایران درباره بازگشت عادل مجللی به اردو بیان کرد: با آغاز این مرحله از اردو عادل مجللی هم به جمع ملی‌پوشان اضافه شد و تمرین می‌کند. او تمرین پارو نداشته و به همین دلیل خیلی سبک کارش را شروع کرد. به دو یا سه هفته زمان نیاز دارد تا دوباره به شرایط مطلوبش برسد. عادل در این مدت فقط بدنسازی کرده و پارو نزده اما شرایطش خوب است و روز به روز هم بهتر شده‌است. دیگر ملی‌پوشان هم شرایط بسیار خوبی دارند. شاهو ناصری، کیا اسکندانی،‌علی اجاقی و همه ملی‌پوشان شرایطشان هر روز بهتر می‌شود.

 

 


١٣:٤٠ - دوشنبه ١٣ دی ١٣٩٥ عدد : ٥٩٥٠ تعداد نمایش : 490خروج