صفحه اصلي|نقشه سايت
يکشنبه ٣٠ دی ١٣٩٧اخبار
آخرين اخبار:
جستجو
آمار بازدید کنندگان
بازدیدکنندگان این صفحه: 538047
بازدید کنندگان امروز: 361
کل بازدیدکنندگان: 12005070
بازدیدکنندگان آنلاین: 17
زمان بارگزاری صفحه: 0/0937 ثانيه
ساعت

اتوماسیون اداری 

 
 
 
 
اخبار > با انجام تمرینات زمستانی خوب، تیم آماده ای برای مسابقات سال بعد خواهیم داشت


نسخه چاپي ارسال به دوست


با انجام تمرینات زمستانی خوب، تیم آماده ای برای مسابقات سال بعد خواهیم داشت

تیم ملی کانوکانادایی پس از آغاز اردوی آمادگی خود در دریاچه آزادی برای برپایی یک اردوی زمستانی با همکاری منطقه ویژه پارس و هیات قایقرانی عسلویه به این منطقه اعزام شد. این تیم قرار است یک اردوی یک ماهه در این منطقه داشته باشد.
سرمربی تیم ملی کانوکانادایی با اعلام رضایت از میزبانی هیات قایقرانی عسلویه از این اردو اظهار داشت: مسئولان منطقه ویژه پارس و هیات قایقرانی شرایط بسیار مناسبی برای برپایی یک اردوی ایده آل برای ما فراهم کردند و با توجه به اهمیت تمرینات زمستانی، حتما تیم آماده ای برای تمرینات سال جدید خواهیم داشت.
الیاس اقلیمی تاکید کرد: برای تمرین در فصل زمستان، در نظر داشتیم در کنار پاروزنی در پیست مناسب، تمرینات قدرتی و بدنسازی همسان نیز داشته باشیم که خوشبختانه امکانات بسیار مناسب عسلویه این شرایط را فراهم کرده و می توانیم به بهترین نحو آمادگی تیم را در سطح مطلوب حفظ کنیم.
سرمربی تیم ملی کانوکانادایی تصریح کرد: ما سال گذشته نیز یک اردوی مناسب در بوشهر داشتیم و امسال نیز با حمایت رئیس فدراسیون و تلاش منطقه ویژه پارس و پیگیری های هیات عسلویه اینجا اردو زدیم. شرایط بسیار مطلوب است. از نظر خوابگاه، سالن بدنسازی و کیفیت تغذیه همه چیز ایده آل است و امیدواریم بتوانیم با کسب نتایج درخشان جواب زحمات همه عزیزان در عسلویه را بدهیم.
وی اظهار داشت: تمرینات داخل آب را نیز با ساعات جذر و مد هماهنگ شدیم و مشکلی از این جهت نداریم. ضمن اینکه شرایط آب و هوایی نیز برای تمرین در این فصل بسیار مناسب است.
اقلیمی در پایان بیان کرد: سال آینده سال بسیار مهمی برای تیم کانوکانادایی است و اگر روند تمرینات به این شکل دنبال شود می توانیم با یک تیم یکدست و آماده در مواد مختلف با قدرت در مسابقات شرکت کنیم.

 

 


١٠:٤٧ - دوشنبه ١١ دی ١٣٩٦ عدد : ٦٤٣٩ تعداد نمایش : 197خروج