صفحه اصلي|نقشه سايت
دوشنبه ٢٧ خرداد ١٣٩٨اخبار
آخرين اخبار:
جستجو
آمار بازدید کنندگان
بازدیدکنندگان این صفحه: 546719
بازدید کنندگان امروز: 106
کل بازدیدکنندگان: 12167337
بازدیدکنندگان آنلاین: 14
زمان بارگزاری صفحه: 0/1250 ثانيه
ساعت

اتوماسیون اداری 

 
 
 
 
اخبار > مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی آبهای آرام بانوان - دریاچه آزادی؛ دور مقدماتی و نیمه نهایی مسافت 200 متر برگزار شد


نسخه چاپي ارسال به دوست


   مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی آبهای آرام بانوان - دریاچه آزادی؛ دور مقدماتی و نیمه نهایی مسافت 200 متر برگزار شد

   

در ادامه مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی آبهای آرام بانوان، صبح امروز 20 آذرماه دور مقدماتی و نیمه نهایی مسافت 200 متر برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی آبهای آرام بانوان که به میزبانی دریاچه آزادی از روز گذشته آغاز شده، صبح امروز ادامه پیدا کرد.
در رقابت های امروز قایقرانان در دور مقدماتی و نیمه نهایی مسافت 200 متر به مصاف حریفان رفتند.
در کایاک یکنفره 200 متر جوانان در گروه اول سارا حسینی از تهران، پدیده پهلوان زاده از توابع تهران و ساجده تتلری از قزوین و در گروه دوم کیانا کمال زاده از هرمزگان، ترانه ترنگ از گیلان و یاسمن قمری از همدان اول تا سوم شدند.
در دور نیمه نهایی این ماده ستاره همایون فرد از اصفهان، سحر حلالی از آذربایجان شرقی و فاطمه حیدری از مازندران اول تا سوم شدند.
در کایاک یکنفره 200 متر بزرگسالان در گروه اول گلناز غضنفریان از مازندران، نرجس کارگرپور از گیلان و مونا ابراهیمی از تهران و در گروه دوم آرزو حکیمی از همدان، الناز شفیعیان از گیلان و سمن سلطانی از تهران در رده های نخست قرار گرفتند.
در دور نیمه نهایی این ماده رقیه سلطانی، مونا نوری و فاطمه میرهاشمی هر سه از تهران توابع اول تا سوم شدند.
در کانوی یکنفره 200 متر بزرگسالان در گروه اول زیبا سماک حرفه از گیلان و مریم شورگشتی و فرانک چشمه از تهران و در گروه دوم پریسا محمد زاده از گیلان، مهسا کهنسال از خوزستان و آتنا رئوفی از گیلان در جایگاه اول تا سوم قرار گرفتند.
در دور نیمه نهایی این ماده معصومه داناپور از آذربایجان شرقی، هستی ناصری و نگین آقامحمدی از تهران توابع اول تا سوم شدند.
این رقابت ها پیش از ظهر امروز با برگزاری رقابت های فینال مسافت 200 متر به پایان خواهد رسید.

 

 

 


١٠:٤٨ - سه شنبه ٢٠ آذر ١٣٩٧ عدد : ٦٨٣٥ تعداد نمایش : 386خروج