صفحه اصلي|نقشه سايت
چهارشنبه ٠٢ خرداد ١٣٩٧اخبار
آخرين اخبار:
جستجو
آمار بازدید کنندگان
بازدیدکنندگان این صفحه: 364861
بازدید کنندگان امروز: 642
کل بازدیدکنندگان: 11653686
بازدیدکنندگان آنلاین: 3
زمان بارگزاری صفحه: 0/1094 ثانيه
ساعت

اتوماسیون اداری 

 
 
 
 
اخبار > حرکت بر اساس سند توسعه فدراسیون هدف مهم کمیته روئینگ است


نسخه چاپي ارسال به دوست


حرکت بر اساس سند توسعه فدراسیون هدف مهم کمیته روئینگ است

رئیس کمیته روئینگ فدراسیون قایقرانی ضمن ارائه گزارشی از روند فعالیت های این کمیته، حرکت بر اساس برنامه و سند توسعه فدراسیون را مورد تاکید قرار داد و تصریح کرد: سند توسعه فدراسیون بازنگری خواهد شد که طبیعتا برنامه کمیته روئینگ را هم در بر می گیرد.
رسول محمدصادقی با اشاره به برگزاری اردوهای تیم های ملی روئینگ در رده های سنی مختلف در بخش بانوان و آقایان گفت: معتقدم برای موفقیت باید اردوهای مستمر داشته باشیم. مهمترین فاکتور برای کسب موفقیت تمرین مداوم و شرکت در مسابقات مختلف داخلی و خارجی و برگزاری اردوهای مشترک با کشورهای صاحب نام است که تنها در شرایطی که اردوهای مستمر و با کیفیت برگزار شود حاصل خواهد شد.
وی لزوم برنامه محوری را در همه فعالیت ها بسیار مهم دانست و تشریح کرد: بنده پیش از این در سال های گذشته مسئولیت تدوین برنامه فدراسیون قایقرانی را داشتم و در آن دوره برنامه بلندمدت و سند 20 ساله قایقرانی انجام شد. اکنون که دوباره قرار شده با فدراسیون همکاری داشته باشم نیز تاکیدم بر اجرای برنامه است.
محمدصادقی افزود: گرچه اکنون نسبت به برنامه توسعه از نظر تعداد نیروی انسانی شامل ورزشکار، مربی، داور و حتی در بخش روئینگ عقب هستیم اما تلاش خواهیم کرد با رفع کاستی ها و سرعت بخشیدن به فعالیت ها، با کمک فدراسیون و هیات های استانی این عقب ماندگی جبران شود.
وی از راه اندازی پایگاه های قهرمانی رشته روئینگ بر اساس سند توسعه فدراسیون خبر داد و بیان کرد: باید با استعدادیابی ورزشکاران انتخاب شوند و برای آموزش آن ها تجهیزات، قایق و پارو تامین شده و کادر فنی مناسب به کار گرفته شوند.
رئیس کمیته روئینگ از خرید تجهیزات مورد نیاز این رشته خبر داد و تاکید کرد: خوشبختانه بودجه خوبی در اختیارمان قرار گرفته و در تلاش هستیم که با خرید تجهیزات از نظر زیر ساختی کمی از امکاناتی که در سراسر کشور برای روئینگ مورد نیاز است را جبران کنیم. کارشناسان ما در حال تحقیق هستند تا بتوانیم خرید بهینه ای داشته باشیم. قطعا در این راه بخشی از کمبودهایی که در سال های اخیر با آن مواجه بودیم در اولویت خواهد بود.
وی افزود: کمیته روئینگ توجه ویژه ای به هیات های استانی دارد و سعی خواهد شد برای تامین قایق و پارو به آن ها کمک شود و به علاوه آموزش مربیان استانی نیز در دستور کار قرار دارد.
محمدصادقی در خصوص جذب کادر فنی و مشاوران تراز اول خارجی برای دختران و پسران اظهار کرد: بررسی هایی انجام شده و با مربیان بسیار خوبی وارد مذاکره شدیم که البته معرفی آن ها را به بعد از قطعی شدن حضورشان موکول می کنم. اما برای تقویت کادر فنی نیاز داریم که مربیان تراز اولی در اختیار بگیریم و در آینده نزدیک این اتفاق خواهد افتاد. البته با هماهنگی فدراسیون درصدد جذب یک مربی خارجی برای آموزش های پایه، فنی و تکنیکی ورزشکاران و مربیان نیز هستیم.
وی عدم وجود پیست استاندارد را یکی از موانع اصلی توسعه روئینگ در کشور ارزیابی کرد و ادامه داد: متاسفانه نداشتن پیست باعث شده که نتوانیم مسابقه و حتی تمرینات استاندارد و خوبی در کشور داشته باشیم و مجبوریم برای تمرین در پیست مناسب اردوهای خارجی داشته باشیم. اما با کارهایی که در گذشته انجام دادیم و پیگیری های لازم در تلاش هستیم تا پیست بین المللی بندرانزلی را راه اندازی کنیم. این پیست پروژه بسیار بزرگی است و در آینده به یکی از مهمترین کمپ های روئینگ حتی در خاورمیانه تبدیل خواهد شد.
محمدصادقی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم این عزمی که در روئینگ ایجاد شده با همکاری همه بخش های مرتبط بتواند شرایطی فراهم کند که شاهد پیشرفت این رشته پرمدال در کشور باشیم.

 

 


١٢:١٠ - چهارشنبه ١٥ دی ١٣٩٥ عدد : ٥٩٥٣ تعداد نمایش : 450خروج