صفحه اصلي|نقشه سايت
چهارشنبه ٢٨ آذر ١٣٩٧اخبار
آخرين اخبار:
جستجو
آمار بازدید کنندگان
بازدیدکنندگان این صفحه: 374121
بازدید کنندگان امروز: 273
کل بازدیدکنندگان: 11973304
بازدیدکنندگان آنلاین: 9
زمان بارگزاری صفحه: 0/0937 ثانيه
ساعت

اتوماسیون اداری 

 
 
 
 
اخبار > با در نظر گرفتن برنامه بلندمدت برای بازیهای آسیایی تمرینات را با قدرت پیش می بریم


نسخه چاپي ارسال به دوست


با در نظر گرفتن برنامه بلندمدت برای بازیهای آسیایی تمرینات را با قدرت پیش می بریم

مربی تیم ملی روئینگ بانوان با اشاره به هدف بلندمدت تیم خود برای بازیهای آسیایی جاکارتا و مسابقات کسب سهمیه المپیک گفت: خوشبختانه پس از قهرمانی آسیا و عملکرد خوب بچه ها، برنامه ها برای حضور قدرتمندتر در انتخابی المپیک و بازیهای آسیایی آغاز شد.
بهناز مرادخانی ادامه داد: از سوی دیگر با فعال شدن مجدد کمیته روئینگ، برنامه ها به صورت منظم تر انجام می شود و از جمله جلسات هفتگی کمیته که کادر فنی می تواند برنامه ها و مشکلاتش را در میان بگذارد و کمیته هم انصافا مسائل را پیگیری می کند.
وی تصریح کرد: با این اوصاف برنامه ها به صورت بلندمدت و کوتاه مدت تدوین شده و بر این اساس پیش می رویم.
مرادخانی در نخستین روزهای چهارمین مرحله اردوی آمادگی تیم روئینگ بانوان اظهار داشت: پس از مسابقات قهرمانی آسیا و قهرمانی کشور، بهترین نفرات به اردو فراخوانده شدند و اردوها آغاز شد و اکنون در چهارمین مرحله اردو با 9 پاروزن تمرینات را ادامه می دهیم. در این اردوها تمرینات هوازی، تکنیک و بدنسازی انجام می دهیم تا با آمادگی مطلوب از اوایل سال آینده وارد تمرینات فاز سرعت شویم.
وی در خصوص اضافه کردن نفرات جدید به اردوی تیم ملی بیان کرد: با هماهنگی که با هیات ها داشتیم از آن ها خواسته شده که اگر ورزشکارانی در استان ها هستند که توانایی حضور در تیم ملی را دارند به ما معرفی کنند که خوشبختانه نفراتی معرفی شدند و اکنون 2 ورزشکار سبک وزن با ما تمرین می کنند و خوشبختانه شرایط خوبی هم دارند و می توانیم برای بلندمدت روی آن ها حساب کنیم.
مربی تیم ملی روئینگ بانوان درباره کادر فنی تیم خود گفت: با توجه به حجم کار احتمالا یک نفر به کادر تیم بانوان به عنوان کمک من اضافه خواهد شد. هماهنگی هایی در این خصوص انجام دادیم و در صورت موافقت کمیته و فدراسیون یکی از مربیان خوب ما را همراهی خواهد کرد.
وی در خصوص محل تمرینات تیم روئینگ بانوان تشریح کرد: خوشبختانه در دریاچه آزادی با توجه به امکانات هوازی و بدنسازی برای فصل زمستان بسیار مناسب است اما با شروع سال جدید و آغاز تمرینات داخل آب باید اردو در محل مناسب تری برگزار شود که به امید خدا از اردیبهشت ماه تمرینات مانند سال های گذشته به یکی از شهرستان ها منتقل خواهد شد.
مرادخانی در پایان با توجه به نزدیک شدن به پایان سال آغاز سال نو را تبریک گفت و تاکید کرد: امیدوارم سال 96 سال خوبی برای روئینگ بانوان باشد. در این سال مسابقات قهرمانی آسیا را پیش رو داریم که با توکل به خدا شاهد درخشش بچه ها در این رقابت ها خواهیم بود.

 

 


١٣:٤٨ - يکشنبه ١٥ اسفند ١٣٩٥ عدد : ٦٠٤٧ تعداد نمایش : 446خروج