صفحه اصلي|نقشه سايت
پنج شنبه ٣١ خرداد ١٣٩٧اخبار
آخرين اخبار:
جستجو
آمار بازدید کنندگان
بازدیدکنندگان این صفحه: 365906
بازدید کنندگان امروز: 1025
کل بازدیدکنندگان: 11690065
بازدیدکنندگان آنلاین: 6
زمان بارگزاری صفحه: 0/0938 ثانيه
ساعت

اتوماسیون اداری 

 
 
 
 
اخبار > سال 95 سال بسیار خوبی برای روئینگ بانوان بود


نسخه چاپي ارسال به دوست


سال 95 سال بسیار خوبی برای روئینگ بانوان بود

سرمربی تیم ملی روئینگ بانوان با اشاره به اینکه سال 95 سال بسیار خوبی برای روئینگ بانوان بود اظهار داشت: خدا را شکر در سال 95 از لحاظ نتیجه گیری به 90 درصد اهدافمان رسیدیم و موفقیت های ارزشمندی توسط پاروزنان کسب شد.
افشین فرزام تصریح کرد: با توجه به هدف گذاری برای تیم بانوان بعد از بازیهای آسیایی اینچئون تا سهمیه المپیک و با عنایت به این مسئله که در ارنج تکنفره دستمان از ورزشکار تخصصی خالی شده بود، روندی مبنی بر ساختن و رشد نفرات جدید در مواد تکنفره سبک و سنگین وزن و دونفره پیش گرفتیم و نقطه عطف آن در سال 95 بود.
وی افزود: نتایج درخشان سال 95 نشان داد که اگر با برنامه پیش برویم و تلاش کنیم می توانیم به تمام اهدافمان دست پیدا کنیم.
فرزام در خصوص مسابقات کسب سهمیه المپیک اظهار داشت: در ابتدای سال در کسب سهمیه هم در قایق یکنفره و هم دونفره سبک وزن کاملا موفق بودیم و به تایم های مدنظر مسافت 2000 متر دست پیدا کردیم.
وی اضافه کرد: در کاپ تهران نیز مدال ها را درو کردیم و در نهایت در قهرمانی آسیا مهرماه نتایج خوب توسط ورزشکاران با غیرت و همچنین مدال طلای تکنفره برای اولین بار در تاریخ روئینگ بانوان ایران دست پیدا کردیم.
فرزام درباره دور جدید تمرینات از آذرماه عنوان کرد: پس از یک ماه استراحت بعد از قهرمانی آسیا، طبق اهداف تدوین شده در برنامه تمرینی و هدف گذاری جدید پیش رفتیم. هر چند به دلیل امتحانات و بیماری بعضی بچه ها در کارمان خللی ایجاد شد، اما نهایتا در تست های آخر سال پیشرفت های مناسبی در ورزشکاران دیده شد.
سرمربی تیم ملی روئینگ بانوان ادامه داد: این رکوردها با توجه به کار بسیار دشوار ورزشکاران در این مرحله، که کم کردن تایم بسیار سخت صورت می گیرد، انجام شد که بسیار ارزشمند است.
فرزام در پایان خاطر نشان کرد: آرزوی سالی خوب و پر از موفقیت و سلامتی برای همه خانواده قایقرانی و قایقرانان عزیز دارم و امیدوارم در سال پیش رو شاهد روند رو به رشد بیشتری باشیم.

 

 


١٣:٥٤ - چهارشنبه ٢٥ اسفند ١٣٩٥ عدد : ٦٠٦٠ تعداد نمایش : 425خروج