صفحه اصلي|نقشه سايت
پنج شنبه ٢٦ مهر ١٣٩٧اخبار
آخرين اخبار:
جستجو
آمار بازدید کنندگان
بازدیدکنندگان این صفحه: 372341
بازدید کنندگان امروز: 2460
کل بازدیدکنندگان: 11876462
بازدیدکنندگان آنلاین: 25
زمان بارگزاری صفحه: 0/1094 ثانيه
ساعت

اتوماسیون اداری 

 
 
 
 
اخبار > در 3 ماده به کسب مدال امیدواریم/ حضور بیش از 15 قایق در رقابت تکنفره بی سابقه است


نسخه چاپي ارسال به دوست


در 3 ماده به کسب مدال امیدواریم/ حضور بیش از 15 قایق در رقابت تکنفره بی سابقه است

مربی تیم ملی روئینگ پیش از اعزام به مسابقات قهرمانی جوانان آسیا و انتخابی المپیک نوجوانان گفت: در بخش مردان در 4 ماده شرکت می کنیم که به امید خدا در 3 ماده روی سکو خواهیم رفت.
امیرحسن کاویانی در خصوص رقبای شرکت کننده در این رقابت ها اظهار داشت: به دلیل اهمیت این رقابت ها به عنوان انتخابی بازیهای المپیک نوجوانان، همه تیم ها با قدرت در مسابقات حاضر خواهند شد. رقبای اصلی ما چین، هنگ کنگ، کره و ژاپن هستند اما دیگر تیم ها نیز با تمام توان برای کسب سهمیه در مسابقات شرکت می کنند و کار سختی پیش رو خواهیم داشت.
وی درباره مواد انتخابی المپیک نوجوانان بیان کرد: در بخش مردان مواد تکنفره و دونفره تک پارو المپیکی است. بیش از 15 قایق در تکنفره شرکت کردند که این تعداد نسبت به همه ادوار مسابقات بی سابقه است.
کاویانی شرایط آمادگی پاروزنان را بسیار خوب دانست و تصریح کرد: ما اردوها را پس از برگزاری تست استعدادیابی برای نوجوانان از بهمن ماه آغاز کردیم. البته پیش از آن نیز بچه های جوانان در اردو بودند و از اواسط تیرماه به ابهر رفتیم. با حضور جیوگا تمرینات بسیار سخت و فشرده ای پشت سر گذاشتیم و در همه مواد بچه ها به بالاترین کیفیت رسیدند.
وی در خصوص مربیگری تحت نظر جیوگانیک گفت: جیوگا علاوه بر اینکه مربی بسیار بزرگی است، روانشناس با تجربه ای هم هست و این روی همه تیم خصوصا ما تاثیر مهمی گذاشته و بچه ها نیز با انگیزه تمرینات خود را انجام دادند و به سطح بالایی از آمادگی جسمی و روحی رسیده اند.
کاویانی ادامه داد: به هر حال کار با بچه های رده سنی نوجوانان و جوانان شرایط خاص خود را دارد و اکنون ما به جایی رسیده ایم که می توانیم ادعا کنیم در چندین ماده در مسابقات قهرمانی آسیا روی سکو خواهیم رفت.
وی در خصوص فعالیت انجمن روانشناسی فدراسیون قایقرانی در کنار تیم های روئینگ تاکید کرد: نقش میلاد اسماعیلی روانشناس در کنار پاروزنان بسیار موثر بوده و قابل مشاهده است. امیدواریم این روند ادامه داشته باشد و در تمام اردوها و مسابقات روانشناس همراه تیم باشد.
کاویانی در پایان خاطرنشان کرد: تا به حال فضای تیم ملی روئینگ تا این حد یک پارچه نبوده و همبستگی میان ورزشکاران و مربیان خیلی خوب است. امیدوارم این جو تاثیر خود را بگذارد و به امید خدا بتوانیم نتایج خوبی در مسابقات بگیریم.

 

 


١١:٣٢ - شنبه ١٥ مهر ١٣٩٦ عدد : ٦٣١٢ تعداد نمایش : 321خروج