صفحه اصلي|نقشه سايت
سه شنبه ٠٤ ارديبهشت ١٣٩٧اخبار
آخرين اخبار:
جستجو
آمار بازدید کنندگان
بازدیدکنندگان این صفحه: 107166
بازدید کنندگان امروز: 1025
کل بازدیدکنندگان: 11618785
بازدیدکنندگان آنلاین: 10
زمان بارگزاری صفحه: 0/1094 ثانيه
ساعت
اوقات شرعی
آب و هوا
weather.ir is down

اتوماسیون اداری 

 
 
 
 
اخبار > حمید شمالی سرپرست انجمن کایت بوردینگ ایران عازم قطر شد


نسخه چاپي ارسال به دوست


حمید شمالی سرپرست انجمن کایت بوردینگ ایران عازم قطر شد

حمید شمالی سرپرست انجمن کایت بوردینگ کمیته بادبانی فدراسیون قایقرانی به دعوت انجمن جهانی کایت بوردینگ عازم قطر شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، فینال مسابقات جهانی کلاس "کایت فویل" 25 تا 29 آبان ماه در شهر دوحه قطر برگزار می شود و شرکت کنندگانی از 21 کشور جهان در این رقابت ها حضور خواهند داشت. مسئولین انجمن جهانی کایت بوردینگ نیز برای حضور در محل مسابقات در قطر حضور یافته اند.
به همین منظور سرپرست انجمن کایت بوردینگ کمیته بادبانی فدراسیون قایقرانی برای دیدار با رئیس انجمن کایت بوردینگ فدراسیون بین المللی بادبانی راهی قطر شد.
این سفر که به دعوت رسمی انجمن جهانی کایت بوردینگ فدراسیون بین المللی بادبانی و همچنین کمیته کایت بوردینگ فدراسیون بادبانی قطر صورت می گیرد، با هدف گسترش تعاملات بین الملل انجمن کایت بردینگ ایران خواهد بود.
در این سفر حمید شمالی علاوه بر بازدید از فینال مسابقات کلاس "کایت فویل" و آشنایی با نحوه برگزاری و اجرایی مسابقات، در دیدارهای جداگانه با رئیس و دبیرکل انجمن جهانی کایت بوردینگ و مسئول کمیته کایت بوردینگ فدراسیون بادبانی قطر، راهکارهای افزایش مناسبات و همکاری های دو جانبه و چند جانبه را در حوزه های منطقه ای و بین المللی در جهت توسعه این رشته در ایران و حوزه خلیج فارس، بررسی خواهند نمود.

 

 


١١:٥٣ - دوشنبه ٢٤ آبان ١٣٩٥ عدد : ٥٨٨٠ تعداد نمایش : 429خروج