صفحه اصلي|نقشه سايت
دوشنبه ٢٧ خرداد ١٣٩٨اخبار
آخرين اخبار:
جستجو
آمار بازدید کنندگان
بازدیدکنندگان این صفحه: 113020
بازدید کنندگان امروز: 1123
کل بازدیدکنندگان: 12168354
بازدیدکنندگان آنلاین: 17
زمان بارگزاری صفحه: 0/1406 ثانيه
ساعت
اوقات شرعی
آب و هوا
weather.ir is down

اتوماسیون اداری 

 
 
 
 
اخبار > در صورت حمایت بیشتر سیلینگ در بازیهای آسیایی افتخارآفرین خواهد بود


نسخه چاپي ارسال به دوست


   در صورت حمایت بیشتر سیلینگ در بازیهای آسیایی افتخارآفرین خواهد بود

   

تیم ملی بادبانی کشورمان در دوازدهمین مرحله اردوی آمادگی در پایگاه قهرمانی بندرانزلی خود را برای حضور در بازیهای آسیایی آماده می کند.
عمار رئوفی مربی این تیم شرایط اردوها را مناسب ارزیابی می کند و وضعیت جوی مناسب دریا و باد خوب را عوامل مهمی در پیشرفت و بالا رفتن کیفیت تمرینات تیم می داند.
مربی تیم ملی بادبانی با اشاره به فاصله کم باقیمانده تا بازیهای آسیایی بیان کرد: زمان زیادی نداریم و تمرینات را با همه توان در بندرانزلی ادامه می دهیم. شرایط مناسب جوی در اینجا باعث شده کیفیت تمرینی بچه ها بالا رود و در صورت حمایت بیشتر تیم خوبی را راهی جاکارتا خواهیم کرد.
عمار رئوفی حضور در مسابقات تدارکاتی و خرید تجهیزات را دو فاکتور مهم در رسیدن به موفقیت در بازیهای آسیایی دانست و تاکید کرد: در سیلینگ تجربه مسابقه حرف اول را می زند و در کنار آن تجهیزات نیز نقش مهمی در بالارفتن کیفیت قایقرانان دارد. امیدوار هستیم در زمان کم باقیمانده حمایت ها از ما بیشتر شود تا بتوانیم نماینده خوبی از سیلینگ ایران در بین رقبای آسیایی باشیم.
وی بیان کرد: خوشبختانه با حمایت خوبی که فدراسیون و شرکت مکین دریا خصوصا گودرزی دبیر کمیته بادبانی از ما دارند مسیر موفقیت را پیموده ایم و در مراحل پایانی نیز با حمایت بیشتر این عزیزان در رقابت ها افتخارآفرین خواهیم بود.
رئوفی در خصوص انتخاب نهایی نفرات اعزامی به بازیهای آسیایی اظهار داشت: طبق برنامه با موافقت فدراسیون در مسابقات قهرمانی آسیا که خردادماه برگزار می شود شرکت می کنیم و پس از آن با برگزاری رقابت های انتخابی مواد و نفرات شرکت کننده در بازیها مشخص می شوند.
مربی تیم ملی بادبانی تصریح کرد: بچه های ما توان این را دارند که در بالاترین سطح رقابت های آسیایی بدرخشند. سیلورهای ما از نظر فنی چیزی از رقبا کم ندارند و تنها اختلاف ما تجهیزات و کسب تجربه است که امیدوارم با تلاش بیشتر و همراهی مسئولین بتوانیم این 2 فاکتور را هم به بهترین نحو در اختیار داشته باشیم.
رئوفی در پایان خاطرنشان کرد: موفقیت دور از دسترس نیست و ما می توانیم در بادبانی به عنوان یکی از رشته های پرمدال بازیهای آسیایی و المپیک با توجه به شرایط اقلیمی خاص کشورمان در این رشته صاحب عنوان باشیم.

 

 


١٠:٣٣ - يکشنبه ١٦ ارديبهشت ١٣٩٧ عدد : ٦٥٥٣ تعداد نمایش : 213خروج