جدیدترین خبرهانسخه چاپي ارسال به دوست


   احمدرضا طالبیان ورزشکار تیم ملی کایاک: نیروی جوانی سهرابیان قایقرانی را به مسیر پیشرفت بر می گرداند / با انتخاب رئیس جدید فدراسیون ثبات پیدا می کند

   

ملی پوش آبهای آرام کشورمان و نماینده ورزشکاران در مجمع انتخاباتی فدراسیون قایقرانی، انتخاب رئیس جدید را اتفاقی بسیار خوب برای ورزشکاران و خانواده قایقرانی بیان کرد و گفت: ورزشکاران همه تلاش خود را برای همراهی این خانواده بزرگ در مسیر موفقیت و تصمیمات مدیریت جوان فدراسیون قایقرانی می کنند تا به نتایج و موفقیت های بزرگ برسیم.
احمدرضا طالبیان در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون قایقرانی گفت: انتخاب رئیس جدید فدراسیون قایقرانی بهترین اتفاق برای ورزشکاران و اعضای خانواده قایقرانی است. حالا فدراسیون قایقرانی سکان داری جوان برای هدایت دارد و از بی ثباتی هایی که دامن گیر این فدراسیون و همه اعضای آن بود خارج می شود و می توان با برنامه پیش رفت تا به نتایج خوب رسید.
وی ادامه داد: علیرضا سهرابیان یکی از جوان ترین روسای فدراسیون قایقرانی است و او باید از نیروی جوانی اش در این شرایط اقتصادی و ویژه بیشتر استفاده کند. مدیریت و مسیر فدراسیون صد در صد با فدراسیون قبلی فرق خواهد داشت و همه ورزشکاران این خانواده در تصمیماتی که او برایشان می گیرد با ایشان همراه می شوند و برای پیشرفت و ترقی پله های موفقیت از هیچ تلاشی دریغ نخواهند کرد تا به موفقیت های بزرگی که لیاقت قایقرانی ایران است برسیم.
طالبیان در پایان افزود: امیدوارم شرایط طوری پیش برود که ورزشکار را درگیر مسائل مدیریتی و اجرایی نکند، ورزشکار کارش فنی است و فقط باید درگیر مسائل تمرینی و ورزشی باشد تا بتواند به نتایج و اهداف مورد نظر برسد، در غیر این صورت ورزشکار از مسیر ورزشی خود دور می شود و دیگر نمی تواند با تمام انرژی وظیفه اش را انجام دهد.

 

 


١٥:٠٩ - سه شنبه ١٤ اسفند ١٣٩٧ عدد : ٦٩٢٨ تعداد نمایش : 135خروج