جدیدترین خبرهانسخه چاپي ارسال به دوست


   دکتر مرتضی پیری رئیس هیات قایقرانی استان آذربایجان غربی: بسیار خرسندیم که فرزندی از جنس قایقرانی سکان هدایت این رشته را عهده دار شده است

   

رئیس هیات قایقرانی استان آذربایجان غربی ضمن تبریک انتخاب شایسته یک مدیر جوان برای ریاست فدراسیون قایقرانی عنوان کرد: بسیار خرسندم که با رای اعضای محترم مجمع فرزندی از جنس قایقرانی سکان هدایت این رشته ورزشی را بر عهده گرفت تا قایقرانی که روزهای مهمی را پیش روی خود می بیند با اطمینان خاطر به افتخار آفرینی بیاندیشد.
دکتر مرتضی پیری انتخاب دکتر سهرابیان به سمت ریاست فدراسیون قایقرانی که رویکردی علمی و حرفه ای به این ورزش دارد را گامی بلند و تاریخی در راه نیل به اهداف بلندمدت این رشته در عرصه های داخلی و سربلندی در میادین بین المللی دانست.
وی ادامه داد : جامعه قایقرانی کشور نشان داد در انتخاب افراد شایسته و کاربلد، دقت عمل مناسبی دارد و برای رسیدن به قله های افتخار از مدیران موفق حمایت می کند.
دکتر پیری اظهار داشت: این انتخاب قطعاً نشأت گرفته از توانمنديهاي علمي و مديريتي و كارنامه درخشان دکتر سهرابیان در طی سالیان متمادی خدمت در رشته قایقرانی بوده و نشان از ایمان و اعتماد خانواده قایقرانی به توانمندی‌های ایشان است و مطمئنم که دانش عمیق، تجربه و مدیریت این عضو متخصص خانواده قایقرانی، سهم ارزشمندی را در پیمودن پله های پیشرفت و ترقی ایفا خواهد کرد.
رئیس هیات قایقرانی استان آذربایجان غربی در خاتمه افزود: وظیفه می‌دانم؛ انتخاب دکتر سهرابیان را به سمت رئیس فدراسیون قایقرانی تبریک عرض کنم و از درگاه ایزد منان، مزید توفیقات برای خدمتی سرشار از شور و نشاط و مملو از توکل الهی در جهت رشد و شکوفایی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را مسالت دارم.

 

 


١٤:١٠ - دوشنبه ٢٠ اسفند ١٣٩٧ عدد : ٦٩٣٦ تعداد نمایش : 150خروج