جدیدترین خبرهانسخه چاپي ارسال به دوست


   صحبت های رئیس فدراسیون قایقرانی در برنامه ورزش از نگاه دو؛ دکتر سهرابیان: با کمک همه دوستان و برنامه ریزی کارها را پیش می بریم/ مطمئن باشید قایقرانان دست پر از مسابقات باز می گردند

   

دکتر علیرضا سهرابیان بامداد امروز 19 اسفندماه با حضور در برنامه ورزش از نگاه دو شبکه دوم سیما در خصوص برنامه های خود برای ریاست فدراسیون قایقرانی توضیح داد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، آخرین برنامه ورزش از نگاه دو در سال 1397 با اجرای پوریا تابان شنبه شب و بامداد یکشنبه به صورت زنده از شبکه دوم سیما پخش شد و دکتر علیرضا سهرابیان رئیس فدراسیون قایقرانی به همراه هدیه کاظمی یکی از مدال آوران قایقرانی در بازی های آسیایی جاکارتا میهمان این برنامه بودند. نازنین رحمانی از مدال آوران روئینگ کشورمان نیز در این برنامه به صورت تلفنی صحبت های خود را ارائه کرد.
رئیس فدراسیون قایقرانی در این برنامه با آرزوی سالی خوب برای هم میهنان عزیزمان گفت: امیدوارم همه مردم ایران سال نو را با برنامه ریزی آغاز کنند و سال خوبی داشته باشند.
دکتر علیرضا سهرابیان در خصوص فدراسیون قایقرانی بیان کرد: شکی نیست که اداره فدراسیونی تحت نظر سه فدراسیون جهانی در قالب یک فدراسیون با یک ردیف بودجه، مشکلات فراوانی بوجود می آورد. ولی بچه های ما برای بدست آوردن سهمیه تلاش می کنند و ما هم مسئولیتی پذیرفته ایم و به کمک همه دوستان خصوصا هیات های استانی که بازوان توانمند فدراسیون هستند به همراه حامیانی که قول حمایت داده اند و مساعدت وزارت ورزش وزارت ورزش و جوانان به عنوان پدر ورزش کشور و کمیته المپیک راهکارهای مدونی داریم که ورزشکاران جوان خود را هدایت کنیم.
وی در خصوص شرایط کسب سهمیه المپیک و فرصت کوتاه باقی مانده تا این بازی ها بیان کرد: ما بخشی از زمان بندی خود را به واسطه طولانی شدن زمان انتخابات از دست دادیم ولی مربیان باید برنامه ریزی فشرده تری داشته باشند چون برخی از سهمیه ها در مسابقات مردادماه سال 98 کسب خواهند شد. اما تا اوایل سال 99 که مسابقات کسب سهمیه کامل در جهانی و آسیا در رشته های آبهای آرام و روئینگ و بادبانی برگزار می شود، با توجه شرایط برنامه ریزی داریم که سهمیه ها را تا جایی که امکان دارد کسب کنیم.
رئیس فدراسیون قایقرانی در خصوص حمایت وزارت ورزش از رشته قایقرانی گفت: بعد از انتخابات وزیر محترم ورزش شنونده صحبت های من بودند، برنامه ریزی برای کسب سهمیه را شنیدند و قول هایی دادند و مطمئنا علاقه مندی ایشان برای اینکه در این دوره از المپیک ورزش کشور موفقیت بیشتری داشته باشد مساعدت لازم را خواهند کرد و ما هم به همراه خانواده قایقرانی تلاش خود را خواهیم کرد.
وی افزود: ما در گذشته در روئینگ و آبهای آرام سهیمه کسب کردیم امیدواریم با تلاش ورزشکاران و مربیان که من از نزدیک شاهد تلاش ایشان هستم سهمیه های بیشتری در قایقرانی کسب کنیم.
دکتر سهرابیان درباره شروع اردوها پس از تعطیلات نوروز گفت: به دلایلی اردوها پایان سال به اتمام رسیده و امیدوارم سال 98 به شکلی شروع شود که بچه ها بتوانند با آسایش فکری کار خود را انجام دهند و مطمئن باشید قایقرانان با دست پر از مسابقات باز خواهند گشت.
رئیس فدراسیون قایقرانی در پاسخ به سوال « با توجه به اینکه خودتان از قهرمانان ورزشی بودید و شرایط ورزشکاران را درک می کنید، چه برنامه ای برای حمایت از قایقرانان دارید؟» بیان کرد: نمود پیدا کردن رشته های غیر فوتبالی در صدا و سیما بسیار حائز اهمیت است. امیدوارم صدا و سیما به رشته های پرمدال خصوصا قایقرانی که رشته های جذابی دارد توجه بیشتری داشته باشد و این مسئله باعث می شود نگاه اسپانسرها به رشته ما جذب شود و بتوانیم با داشتن لیگ پویا حمایت مضاعفی از ورزشکاران داشته باشیم.
وی همچنین گفت: انتخابات قایقرانی ساعت 5 بعدازظهر روز 7 اسفند برای من به پایان رسیده و بعد از آن من علیرضا سهرابیان نیستم و رئیس فدراسیون قایقرانی هستم. دیگر افرادی که به من رای دادند با کسانی که به من رای ندادند فرقی نمی کنند و من مسئولم به تمام هیات ها رسیدگی کنم.
سهرابیان ادامه داد: بعد از چهار سال باید ببینم به قول هایم عمل کرده ام یا نه. مطمئن باشید که تمام تلاشمان را به کار می بریم با کمک همه خانواده قایقرانی و وزیر ورزش که قول دادند پشت سد ها را آماده می کنند تا قایقرانان فقط در دریاچه آزادی تمرین نکنند کارها را به بهترین نحو پیش ببریم.
سهرابیان در پایان اظهار کرد: برنامه داریم در سراسر کشور با تلاش هیات های استانی، پایگاه هایی مشخص کنیم تا ورزشکاران در نزدیک ترین مکان آبی در محل زندگی خود و نزدیک به خانواده حضور داشته باشند و زیر نظر مربیان ملی و پایگاه تمرین کنند و این باعث دلگرمی همه ماست.

 

 


١٢:٢٤ - يکشنبه ١٩ اسفند ١٣٩٧ عدد : ٦٩٣٥ تعداد نمایش : 286خروج