جدیدترین خبرهانسخه چاپي ارسال به دوست


   میلاد رئیس کمیته آبهای آرام و سهرابیان رئیس کمیته بادبانی

   

دویست و بیست ونهمین جلسه هیات رئیسه فدراسیون قایقرانی دیروز 23 فروردین ماه برگزار شد و محسن میلاد به عنوان رئیس کمیته آبهای آرام و مدیر تیمهای ملی و علیرضا سهرابیان به عنوان رئیس کمیته بادبانی و مدیر تیمهای ملی معرفی شدند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، با پیشنهاد احمد دنیامالی و موافقت اعضاء هیات رئیسه محسن میلاد به عنوان رئیس کمیته آبهای آرام و مدیر تیمهای ملی منصوب شد. محسن میلاد متولد سال 1353 و دارای مدرک تحصیلی کارشناسی تربیت بدنی و علوم ورزشی می باشد و از سال 1369 وارد رشته قایقرانی شده است و تا سال 87 که به عنوان قایقران در تیم ملی حضور داشته توانسته چندین مدال رنگارنگ در مسابقات آسیایی به دست آورد. وی دارای مدرک داوری بین المللی آبهای آرام و گواهینامه دوره عالی مربی بدنساز از کمیته ملی المپیک و پارالمپیک می باشد.
همچنین دنیامالی در حکمی دیگر علیرضا سهرابیان را به عنوان رئیس کمیته بادبانی و مدیر تیمهای ملی منصوب کرد. علیرضا سهرابیان متولد سال 1350 دارنده مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد رشته تربیت بدنی می باشد. وی چندین عنوان قهرمانی در مسابقات قهرمانی آسیا در رشته آبهای آرام را درکارنامه خود دارد. همچنین به عنوان رئیس کمیته تحقیق و پژوهش فدراسیون، مدیر تیمهای ملی، سرمربی تیمهای ملی نوجوانان، جوانان و امید، داور بین المللی آبهای آرام و داور درجه یک قایقرانی تجربه کسب کرده است. سهرابیان مدتی مدیرکل تربیت بدنی دانشگاه آزاد و مدیر برتر اخلاق کشور در سال 1388 بوده است و در حال حاضر نیز عضو هیات علمی دانشگاه آزاد می باشد.
گفتنی است، پیش از این علی پورعسگرپرست به عنوان رئیس کمیته آبهای آرام و بهزاد اتابکی به عنوان رئیس کمیته بادبانی در فدراسیون قایقرانی فعالیت می کردند.

 

 


٠٩:٣٥ - چهارشنبه ٢٤ فروردين ١٣٩٠ عدد : ٢٣١٦ تعداد نمایش : 802خروج