جدیدترین خبرهانسخه چاپي ارسال به دوست


   به منظور حضور در جلسه هیات اجرایی کنفدراسیون قایقرانی آسیا؛ دنیامالی راهی مالزی می شود

   

احمد دنیامالی نائب رئیس کنفدراسیون قایقرانی آسیا به منظور حضور در اجلاس هیات اجرایی این کنفدراسیون عازم مالزی می شود.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، هیات اجرائی کنفدراسیون قایقرانی آسیا 26 فروردین در کوالالامپور پایتخت مالزی برگزار می شود و یکی از اجلاس های مهم کنفدراسیون آسیا به حساب می آید.
بر همین اساس احمد دنیامالی عضو‌ هیات رئیسه فدراسیون جهانی، نائب رئیس کنفدراسیون آسیا و عضو هیات رئیسه فدراسیون عازم مالزی می شود.
بررسی و تطبیق اساسنامه کنفدراسیون قایقرانی آسیا با آخرین نسخه اساسنامه فدراسیون جهانی قایقرانی که با مدیریت دنیامالی و همکاری یک گروه ایرانی انجام شده از مهمترین محورهای این جلسه خواهد بود.
در این جلسه فعالیت های انجام شده به دیگر اعضای هیات اجرائی جهت تصویب ارائه و به فدراسیون های ملی عضو کنفدراسیون آسیا ارسال خواهد شد.
با توجه به میزبانی ژاپن در المپیک ۲۰۲۰ جلسه پیش رو به دلیل طرح آخرین گزارش های مربوط به این رویداد مهم برای اعضای آسیایی فدراسیون جهانی قایقرانی بسیار حائز اهمیت است.
ارزیابی فنی پیست رشته های المپیکی قایقرانی (کانواسپرینت و کانواسلالوم) در المپیک 2020 توکیو، بررسی جوانب مختلف برگزاری رویدادهای آزمایشی و اطمینان از لحاظ شرایط فنی و تجهیزاتی المپیک پیش رو از نکات مهم مورد بحث خواهد بود.
بحث بودجه و مسائل بازاریابی کنفدراسیون نیز از دیگر مسائل مهمی است که مورد بحث قرار خواهد گرفت.
سال 2019 برای کنفدراسیون قایقرانی آسیا به دلیل تنوع رویدادهایی که در سطح قاره برگزار خواهد شد سالی مهم و تاثیرگذار است و اعضای هیات اجرائی نیز به دلیل انجام هماهنگی های مربوطه سالی پرکار خواهند داشت.
قابل ذکر است کنفدراسیون قایقرانی آسیا سالیانه دوبار جلسه هیات اجرائی و یک بار هم جلسه هیات رئیسه را برگزار می کند.

 

 


١١:٤٦ - شنبه ٢٤ فروردين ١٣٩٨ عدد : ٦٩٥٧ تعداد نمایش : 91خروج